«Відпочинок — це не спокій, а враження»

Авг 24, 2021 от admin

Чудові вихідні до Дня Незалежності України найкраще провести в головній етнографічній скарбниці країни – Національний музей народної архітектури та побуту (Пирогово) — так вирішило керівництво ТОВ «АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС НАСТАШКА» і направило численну делегацію до Києва.

Основою будь-якого підприємства є його колектив. Професійність, злагодженість  роботи якого залежить від декількох чинників: заробітна плата, соціальна захищеність, дружня атмосфера, яка панує між колегами.

Якщо керівнику підприємства вдасться забезпечити вище зазначені аспекти, то він може бути впевнений, що люди, які прийдуть працювати на підприємство, затримаються надовго.

Керівництво підприємства  переконане, що гарно організоване дозвілля та відпочинок працівників, не тільки оздоровлюють людину,  а й згуртовують колектив. Вдало організовані екскурсії по історичним пам’яткам України – розширюють світогляд.

Створення гідних умов праці та відпочинку є одним з аспектів попередження плинності кадрів на підприємстві!

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Бажаємо Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим робочим тижнем!

.

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *